Sme slovensko-ukrajinská skupina dobrovoľníkov, ktorá sa volá Deťom Ukrajiny. Spojili sme sa, aby sme vytvorili stabilné terapeutické zázemie pre ukrajinské deti. V bezpečí, ďaleko od frontovej línie. Naším hlavným cieľom je poskytovanie psychologickej podpory, ktorá deťom pomôže prekonať náročné životné situácie a zmierňovať traumy spôsobené neutíchajúcimi hrozbami ruského agresora.

Cyrkuny, máj 2022
Cyrkuny, máj 2024

All4Ukraine dodnes doručili na Ukrajinu pomoc v hodnote skoro 2 miliónov dolárov. Najznámejšou z aktivít na Slovensku bola spoločná kampaň na sanitky pre ozbrojené sily Ukrajiny so slovenskými reportérmi. Momentálne organizujú zbierku, iniciovanú dokumentaristom Paľom Pekarčíkom, na pobyty v bezpečí pre ukrajinské deti z postokupovaných území.

Berkat Slovensko opakovane dodáva na Ukrajinu veľmi potrebný zdravotnícky materiál, zameraný najmä na zastavenie krvácania, ale aj ďalšiu humanitárnu pomoc. V Prievidzi a okolí zabezpečili ubytovanie pre viac ako 500 odídencov z Ukrajiny. Financovali tábory pre ukrajinské ženy a deti, ktoré vo vojne stratili manželov a otcov.

Nezlomní (Jana Čavojská a Marcel Rebro) doručujú obrancom Ukrajiny zdravotnícky materiál, drony a ďalšie potrebné vybavenie, podporujú ukrajinských dobrovoľníkov a financujú tábory na Zakarpatí pre ukrajinské ženy a deti, ktoré vo vojne stratili manželov a otcov. Jeden takýto terapeutícký tábor zorganizovali aj na Slovensku.